Scroll to top
ru uk

Про нас

Народний художній колектив України ансамбль спортивного бального танцю “Грація”

Неодноразовий лауреат і переможець міжнародних фестивалів і конкурсів у Польщі, Болгарії, Росії, Угорщині, Словаччині, Швеції, Франції, Швейцарії …

Існує з 1995 року.

Засновники:
Заслужені працівники культури України – Олександр Мацюк та Ольга Мацюк

Наразі в ансамблі:
– близько 500 дітей
– 4 концертних склади
– близько 120-150 танцюристів концертних складів

Викладацький склад:

Мацюк Олександр Максимович – Художній керівник ансамблю

Мацюк Ольга Леонідівна – хореограф, тренер.

Мацюк Павло Олександрович – балетмейстер, тренер.

Мацюк Аліна Андріївна – хореограф, тренер.

Мацюк Михайло Олександрович – хореограф, тренер.

Гладкий Денис Михайлович – хореограф, тренер.

Гладкая Карина Сергіївна – хореограф, тренер.

Дементьєва Олена Олександрівна – хореограф, тренер.

Коваленко Андрій Олексійович – хореограф, тренер.

Концертмейстери:

Сорока Вероніка Анатоліївна

Шилова Наталія Григорівна

Адміністратор:

Шевцова Ірина Володимирівна


Щорічно ансамбль бере активну участь у концертах, фестивалях і конкурсах міського, обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівня.

Тепер в репертуарі більш ніж тридцять сюжетних хореографічних композицій, мініатюр і замальовок, – як масових (понад 50 осіб), так і на одну-дві пари.

Чим же відрізняється “Грація” від інших ансамблів? По-перше, своїм командно-сімейним духом – це одна сім’я, покоління за поколінням ми створюємо атмосферу окремого світу, світу справжнього мистецтва, яке потребує щоденної праці, роботи над собою у поєднанні з легким та дружнім спілкування. По-друге, в ансамблі не лише культивується спортивний підхід – підготовка до конкурсів. Керівники ставлять перед собою мету навчити дітей розбиратися в мистецтві, стати невід’ємною його частиною.
Кожен танець – це окрема історія, справжнє дійство! Композиції мають сюжет, логічну лінію хореографічного малюнка, ідею. В репертуарі можна знайти весь спектр народних танців світу – єврейський, російський, український, танці народів Сходу, польські – полонез, краков’як. Є танці-казки: “Дюймовочка”, “Білосніжка”. Дитячі танці: “Шалапути”, “Курчата”, “Дитячі забави”, “Весела сімейка “.

 

До 2009 року в Палаці дітей та юнацтва, в нашому ансамблі викладала Старовойтова Марія Федорівна – засновник бального танцю на Вінниччині.

Випускники ансамблю, які продовжують займатися танцями, досягають чималих результатів, наприклад
Катерина Іванчук, яка зараз живе в Німеччині, у 2004 році зайняла II місце по соціальних танців на чемпіонаті Німеччини та VII на чемпіонаті Європи, у 2006 р. чемпіонка Європи, а у 2007 – чемпіонка світу з Сальси, зараз теж викладає танці в місті Ганновері, отримавши сертифікат професійного вчителя танцю від міжнародного журі.

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваші діти отримали естетичне виховання, фізичну підготовку, і пізнали світ, запрошуємо Вас в ансамбль “Грація”!